Tvorba webstránok

Kvalitná web stránka má prehľadnú štruktúru, zrozumiteľný obsah,  moderný a čistý dizajn a je responzívna.
Správne vystavaná webová stránka je základom úspešného marketingu. Takýto web nielen informuje o najnovšom dianí vo Vašej firme, ale získava Vám potencionálnych zákazníkov, či obchodných partnerov, predáva a zarába.

Vytvoríme Vám web, ktorý bude spĺňať všetky tieto kritéria. Zároveň to bude web podľa Vašich predstáv, požiadaviek a finančných možností, s originálnym dizajnom. Vaša firemná webstránka bude pre Vás prínosom a pre nás skvelou referenciou.

Špecializujeme sa na tvorbu webových stránok v prostredí redakčného systému CMS WordPress. Weby vytvorené v tomto prostredí sú používateľsky prívetivé, responzívne a sú optimalizované pre vyhľadávače.

Hlavné prednosti webu od nás:

  • moderný dizajn, prispôsobený pre všetky typy zariadení
  • bezpečnosť
  • flexibilita a funkčnosť
  • pomoc a podpora aj po zaškolení do editácie
  • dobrá cena

Tvorba webu

Ako postupujeme

1. ÚVODNÁ KONZULTÁCIA

Zistenie potrieb, požiadavky na web, prieskum konkurencie….

Úvodná konzultácia môže prebehnúť telefonicky, osobne i mailom. Ponuku na vytvorenie webstránky Vám vypracujeme až po analýze toho, čo od webu očakávate, čo by ste vo webe chceli mať, aký bude mať web rozsah….

Pokiaľ budete mať záujem aj o SEO práce na webe, pred zaslaním ponuky Vám vypracujeme aj SEO anylýzu – prieskum konkurencie a ponuky na trhu vo Vašej oblasti, navrhneme riešenie priamo na mieru.

2. GRAFIKA, ŠTRUKTÚRA WEBU, SCHÉMA

Počiatočné práce na webe

Grafická úprava, štruktúra a rozmiestnenie prvkov vo webe výrazne ovplyvnia výsledný efekt a mali by byť charakteristické pre Vašu spoločnosť. Vaša stránka by mala byť vo Vašich korporátnych farbách, s čistým dizajnom bez zbytočných rušivých prvkov. Mala by byť prehľadná a návštevníkovi ponúknuť čo najjednoduchšiu cestu k informácií, ktorú hľadá.

Samotná tvorba webu môže prebiehať

  • na dočasnej doméne – v prípade, ak máte funkčný, ale zastaralý web – web pripravíme a následne premigrujeme na Vašu www doménu.
  • na www doméne – ak web nemáte – počas prípravy webu Vám aktivujeme na doméne mód údržby a web spustíme, až keď bude vo finálnej podobe.

3. IMPLEMENTÁCIA PLUGINOV

Funkčnosť a vzhľad webu

Na základe úvodnej konzultácie Vám do webu zapracujeme potrebné moduly – napr. Page Builder, ktorý Vám umožní prispôsobiť si vzhľad každej položky vo webe, modul na vytváranie ďalších jazykových verzií, rôzne typy slideshow a pod.

4. NAPLNENIE WEBU OBSAHOM

Copywriting

Štandardne Vám naplníme obsahom 5 položiek vo webe – obsah je potrebné dodať. Nahráme Vám texty, obrázky i súbory na stiahnutie. Položky budú spĺňať základné požiadavky kladené na SEO úpravy. Budú mať priradené metaúdaje a texty budú upravené s ohľadom na vyhľadávače.

V prípade záujmu o ďalšie napĺňanie webu z našej strany Vám tieto práce samozrejme vieme zabezpečiť, avšak budú účtované na základe aktuálne platného cenníka.

5. ODOVZDANIE DIELA

Doladenie webu, jeho otestovanie, odovzdanie webu do užívania a zaškolenie

Pred spustením do ostrej prevádzky otestujeme validitu webu, jeho responzivitu (zobrazovanie sa na rôznych zariadeniach) a odstránime prípadné nedostatky.
V prípade, ak sme Vám web pripravovali na dočasnej doméne, web premigrujeme na Vašu www doménu, spravíme potrebné úpravy, aby sa web bezproblémovo zobrazoval.
Ak je web na Vašej www doméne, vypneme mód údržby a zapneme indexáciu webu.

PRED ODOVZDANÍM WEBU PREBEHNE ZAŠKOLENIE DO ADMINISTRÁCIE WEBU . SAMOZREJMOSŤOU JE I  NÁSLEDNÁ TELEFONICKÁ, MAILOVÁ I ONLINE PODPORA.

Pri každom projekte kladieme dôraz na individuálny prístup ku klientovi. Nadčasový, elegantný a príťažlivý vzhľad, čistá grafika, prehľadnosť webu, jednoduchá navigácia a administrácia, bezproblémová funkčnosť, bezpečnosť a dostupný servis je to, čo Vám v rámci našich služieb ponúkame.

Poraďte sa s nami. Spolu nájdeme spôsob, ako využiť internet naplno pre váš biznis.
Po preskúmaní Vašich očakávaní a predstáv o webe, Vám pripravíme konkrétnu cenovú ponuku.