Reklamná kampaň Google Ads

Priveďte potencionálnych zákazníkov na Vašu stránku cez reklamný odkaz na Google a ďalších weboch.

Vytvoríme Vám cielenú reklamnú kampaň, ktorá osloví návštevníkov s reálnym záujmom o Vaše produkty, či služby.

Reklamnú kampaň Google Ads Vám dnes spraví hocikto. Máte dokonca možnosť vytvoriť si ju i sami. Avšak či Vám takto vytvorený odkaz prinesie očakávaný efekt, je otázne.

Čo Vám teda ponúkame my?

  • V prvom rade vedieme kampaň tak, aby na seba v konečnom dôsledku zarobila. Jej efektivita a účinnosť je pre nás prvoradá !
  • U nás komunikujete priamo s PPC odborníkom. Odborne vyškolená pracovníčka s dlhoročnými skúsenosťami Vám kampaň vytvorí a nastaví presne na mieru. PPC reklama od nás je cielená na základe kľúčového slova, regiónu i časového zobrazenia.
  • Vytvorenie reklamného odkazu máte u nás zdarma. Neúčtujeme si poplatky ani za vytvorenie viacerých odkazov.
  • Ponúkame jedny z najnižších poplatkov za správu kampane (do 5 slov 18,00€, nad 5 slov 25,00€) Správu reklamných kampaní máte potom bez akýchkoľvek starostí a nutnosti zaškoľovania Vašich interných zamestnancov do tajov internetového marketingu.
  • Nelimitujeme spodnú hranicu kreditu
  • Máte prehľad o priebehu a efektivite kampane – 1x týždenne Vám mailom pošleme podrobný report
    Poskytneme Vám informácie o každom kroku, súvisiacom s Vašou kampaňou.
    Kampaň Vám spustíme, pozastavíme, či zrušíme podľa Vašich požiadaviek – nie ste viazaní žiadnou zmluvou s výpovednou lehotou.

V prípade záujmu o vytvorenie reklamnej kampane, alebo o podrobnejšie informácie volajte p. Malinovej na tel. č. 0948 779 177, alebo píšte na mail: malinova@allweb.sk .

Všetky kontakty nájdete TU

Reklamná kampaň ETARGET

Vaša reklama sa vďaka Etargetu zobrazí na viac ako 1300 slovenských www stránkach (ako napríklad zoznam.sk, pravda.sk, sme.sk, cas.sk, topky.sk, azet.sk markiza.sk a mnoho ďalších).  Etarget je najväčšia slovenská reklamná sieť.

Tak, ako pri reklamnej kampani Google Ads, ani pri kampani ETARGET neplatíte za zobrazenie reklamy. Platíte iba ak ten, kto hľadá to, čo ponúkate, klikne na Vašu reklamu.

Reklamná sieť Etarget má obrovský register stránok a portálov na ktorých sa môže zobrazovať Vaša reklama čo v tomto smere efektívne pomôže rozšíriť všeobecné povedomie o Vašich produktoch, novinkách na trhu či Vašej firme. Výhodou je, že si môžete cielene vybrať . Či už podľa zamerania, záujmov, regiónu, či typu zariadenia. Vybrať si môžete aj čas, kedy sa bude Vaša reklama zobrazovať.

Vašu kampaň Vám pripravíme bezplatne a zárovaň Vás zaškolíme do administrácie a správy kampane. V prípade záujmu Vám kampaň budeme spravovať my.  Vaše náklady sú iba náklady na dobitie kreditu.

Váš reklamný odkaz bude viditeľný  na internete buď ako textový odkaz, alebo textový odkaz s obrázkom. Podľa Vašich požiadaviek nastavíme (odporučíme Vám vhodnú variantu) zobrazovanie vo vyhľadávaní, pri článkoch, alebo na sociálnych sieťach.

Sme certifikovaný partner Etargetu.

V prípade záujmu o vytvorenie reklamnej kampane, alebo o podrobnejšie informácie volajte p. Malinovej na tel. č. 0948 779 177, alebo píšte na mail: malinova@allweb.sk .

Všetky kontakty nájdete TU