Reklamná kampaň Google Ads

Google Ads patrí v súčasnosti medzi najefektívnejšie formy online reklamy.

Google Ads Vám ponúka možnosť inzerovať a propagovať vaše produkty a služby, prostredníctvom kľúčových slov a vyhľadávača Google. Ak sa reklama nastaví správne, je predpoklad, že príde k nárastu Vašich zákazníkov, či online predaja.

Google Ads - naše služby

Reklamnú kampaň sa snažíme viesť tak, aby na seba v konečnom dôsledku zarobila. Jej efektivita a účinnosť je pre nás prvoradá!

  • U nás komunikujete priamo s PPC odborníkom. Odborne vyškolená pracovníčka s dlhoročnými skúsenosťami Vám kampaň vytvorí a nastaví presne na mieru. PPC reklama od nás je cielená na základe kľúčového slova, regiónu i časového zobrazenia.
  • Vytvorenie reklamného odkazu klient u nás neplatí. Neúčtujeme si poplatky ani za vytvorenie viacerých odkazov. Respondent platí iba svoj kredit a poplatok za správu kampane.
  • Ponúkame jedny z najnižších poplatkov za správu kampane (do 5 slov 18,00€, nad 5 slov 25,00€)
  • Nelimitujeme spodnú hranicu kreditu
  • Každý klient má prehľad o priebehu a efektivite kampane – samozrejmosťou sú reporty 1x týždenneKampaň spustíme, pozastavíme, či zrušíme podľa požiadaviek zákazníkov – naši klienti nie sú viazaní žiadnou zmluvou s výpovednou lehotou.

V prípade záujmu o vytvorenie reklamnej kampane, alebo o podrobnejšie informácije volajte na tel. č. 0948 779 177, alebo píšte na mail: malinova@allweb.sk . Radi Vám vysvetlíme postup a poskytneme podrobnejšie informácie.

UPOZORNENIE. Reklamné kampane vytvárame VŽDY AŽ PO ODSÚHLASENÍ NÁVRHU KAMPANE. Až na základe Vášho súhlasu Vám pošleme faktúru na Váš kredit a poplatok za správu reklamnej kampane.

Všetky kontakty nájdete TU

Reklamná kampaň ETARGET

Vaša reklama sa vďaka Etargetu zobrazí na viac ako 1300 slovenských www stránkach (ako napríklad zoznam.sk, pravda.sk, sme.sk, cas.sk, topky.sk, azet.sk markiza.sk a mnoho ďalších).  Etarget je najväčšia slovenská reklamná sieť.

Tak, ako pri reklamnej kampani Google Ads, ani pri kampani ETARGET neplatíte za zobrazenie reklamy. Platíte iba ak ten, kto hľadá to, čo ponúkate, klikne na Vašu reklamu.

Reklamná sieť Etarget má obrovský register stránok a portálov na ktorých sa môže zobrazovať Vaša reklama čo v tomto smere efektívne pomôže rozšíriť všeobecné povedomie o Vašich produktoch, novinkách na trhu či Vašej firme. Výhodou je, že si môžete cielene vybrať . Či už podľa zamerania, záujmov, regiónu, či typu zariadenia. Vybrať si môžete aj čas, kedy sa bude Vaša reklama zobrazovať.

Vašu kampaň Vám pripravíme bezplatne a zároveň Vás zaškolíme do administrácie a správy kampane. V prípade záujmu Vám kampaň budeme spravovať my.  Vaše náklady sú iba náklady na dobitie kreditu.

Váš reklamný odkaz bude viditeľný  na internete buď ako textový odkaz, alebo textový odkaz s obrázkom. Podľa Vašich požiadaviek nastavíme (odporučíme Vám vhodnú variantu) zobrazovanie vo vyhľadávaní, pri článkoch, alebo na sociálnych sieťach.

Sme certifikovaný partner Etargetu.

V prípade záujmu o vytvorenie reklamnej kampane, alebo o podrobnejšie informácie volajte p. Malinovej na tel. č. 0948 779 177, alebo píšte na mail: malinova@allweb.sk .

Všetky kontakty nájdete TU