Domény a webhosting

Poradíme Vám pri výbere vhodnej domény, zaregistrujeme Vám ju bez toho, aby ste museli študovať systém a podmienky registrácie.

Webhostingové služby Vám zabezpečíme na serveroch nášho dlhoročného partnera – v spoločnosti Websupport.

REGISTRÁCIA DOMÉN

Výber vhodného doménového mena  je jedným z kľúčových momentov pri príprave a tvorbe  web stránky alebo internetového obchodu. Vhodne zvolená doména by mala vystihovať to, čo bude web reprezentovať a má byť ľahko zapamätateľná. Napríklad firemné meno, názov ponúkanej služby, alebo produktu, ktorý chce spoločnosť propagovať.

Naša spoločnosť Vám zaregistruje internetové domény druhej úrovne – .sk, .eu, .cz, .com, .net, .org, .info, .biz….a mnohé ďalšie.

Registrácia .sk domén

Najčastejšie používanou doménou na Slovensku je samozrejme  národná doména – .sk.

Správca národnej domény .sk je SK-NIC, ktorý zároveň určuje pravidlá registrácie domén. ( ich podrobné znenie nájdete na www.sk-nic.sk )

WEBHOSTING

Čo je to vlastne webhosting?
Zjednodušene povedané, je to priestor na serveri, kde sú uložené všetky súbory vašej web stránky. Tie sú následne zobrazované a dostupné užívateľom a návštevníkom prostredníctvom internetu. Zároveň Vám server poskytuje priestor aj pre Vaše mailové adresy. Dôležité kritéria pri výbere hostingu sú bezpečnosť, rýchlosť, prístupnosť, spoľahlivosť a podpora zo strany prevádzkovateľa v prípade akýchkoľvek problémov. To všetko Vám vieme ponúknuť.

K hostovaniu našich webov využívame servery spoločnosti WEBSUPPORT. V súčasnosti sú považované za najbezpečnejšie a najrýchlejšie. Samozrejmosťou je pravidelné zálohovanie a podpora 7 dní v týždni.

Ten správny hostingový balík Vám vyberieme na základe Vašich potrieb a samozrejme ho vieme vždy flexibilne upraviť.

V prípade záujmu o cenovú ponuku, alebo o podrobnejšie informácie neváhajte a kontaktujte nás.