Pri tvorbe webových stránok využívame hlavne redakčný systém WordPress. Ten je v mimoriadne variabilný. Okrem širokého výberu hotových tém má k dispozícií aj množstvo dostupných pluginov. Vďaka tomu Vám vieme vystavať stránku presne podľa Vašich predstáv – či už potrebujete jednoduchú firemnú prezentáciu, internetové noviny, E-shop, alebo rezervačný systém pre Vašu prevádzku. Preto ceny v našom cenníku berte prosím len ako orientačné – hlavne pri e-shopoch. Cenu Vám po konzultácii navrhneme na základe Vašich požiadaviek na systém.

UPOZORNENIE:  nepracujeme s free témami. Témy pre weby nakupujeme hlavne na https://themeforest.net/ – ich ceny sa pohybujú cca od 39 do cca 70 €. V prípade použitia témy DIVI z obchodu http://elegantthemes.com, je cena 30€ bez DPH.

Výnimku spravíme iba v prípade, ak na free téme klient vyslovene trvá – web bude síce o uvedenú sumu lacnejší, ale bude to na úkor funkčnosti a bezpečnosti webu. Klient zároveň musí rátať s tým, že web nemusí byť totožný s demoverziou, ktorú nájde na stránke pri téme. (free témy nedisponujú množstvom potrebných funkcií a ak si ich budete chcieť dokúpiť, výsledná suma môže byť vyššia, ako s PRO témou) Free témy viete nájsť na https://wordpress.org/themes/.

Cena za tému NIE JE v cene práce za web stránku, po konzultácii Vám navrhneme vhodnú tému/témy a zakúpime ju až po Vašom schválení.

Cenník webstránok:

(pozn. Všetky ceny v cenníku sú uvedené bez DPH)

Štartovacia webstránka

web na hotovej šablone bez prístupu do administrácie
150€

Štartovací web je ideálna voľba pre každého, kto chcem mať moderný web, ale nechce do neho veľa investovať.Takáto stránka poskytne návštevníkom všetky potrebné informácie o Vašej spoločnosti, môžete tu zverejniť pútavú fotogalériu, informovať o Vašich službách, ponúknuť zákazníkom, aby Vás kontaktovali prostredníctvom kontaktného formulára… Veb je responzívny, t.j. správne sa zobrazuje na mobilných zariadeniach.

Ponúkame Vám na výber niekoľko šablon, ktoré Vám farebne a obsahovo upravíme podľa Vašich požiadaviek.

Prečítajte si podrobné informácie o štartovacom webe TU.

Základná vizitková webstránka

jednostránkový web so základnými informáciami o firme
200€

V cene webu máte jednostránkový web bez Menu, T.J. jedná sa o online vizitku – bez možnosti prístupu klienta do administrácie webu. Web obsahuje jednu stránku bez menu – všetky informácie o firme sa umiestňujú na úvodnú stránku.

V cene máte: ilustračný obrázok v hlavičke, firemné logo, popis firmy s ponukou služieb, kontaktné informácie. Farebnosť webu si určujete Vy, štandardne sa vychádza z firemných farieb, ktoré využívate v logu, prípadne v printovej prezentácii.

UPOZORNENIE: V cene webu NIE SÚ zarátané ročné poplatky (viď nižšie).

Jednoduchý web

OnePage, alebo klasický web do 4 položiek
300€

V cene webu máte jednoduchý web, s menu do 4 položiek (napr. O firme, Služby, Referencie, Kontakt). Web je možné vytvoriť ako klasik, alebo PnePage.V prípade OnePage sa všetok obsah nachádza na jednej stránke a ku konkrétnej položke sa “roluje” – , T.J.po kliknutí na položku v menu (napr. Kontakt) sa obsah zroluje na konkrétnu časť webu.  Rozsah každej položky je max 1 normostrana (1800 znakov), v prípade Fotogalérie 24 obrázkov. Viď napr. www.montgas.skwww.arwest-tantalum.sk. V prípade klasickej stránky do 4 položiek je rozsah rovnaký, ako pri OnePage, avšak každá položka má vlastný priestor a neroluje, ale prepína sa medzi nimi na lište Menu. Viď napr. www.villasbau.sk , www.lohateam.sk .

UPOZORNENIE: V cene webu NIE JE zarátaná cena za tému a ročné poplatky (viď nižšie). Ceny tém sa pohybujú od 30 do 70€.

Web Štandard

webová stránka do rozsahu 7 položiek v Hlavnom menu
450€

NAJČASTEJŠIE VYUŽÍVANÝ PRODUKT V PONUKE.

V cene webu máte webovú stránku do rozsahu 7 položiek v hlavnom menu, prípadne 5 položiek v hlavnom menu a 2 položky submenu (podradené položky pod niektorou z hlavných položiek). Položky v hlavnom menu Vám naplníme dodaným obsahom max. však do rozsahu 1 normostrana/položka. V prípade Fotogalérie je v cene nahratie 24 obrázkov.

Po zaškolení do administrácie si viete vo webe vytvárať nové položky hlavného menu i submenu a upravovať obsah v jestvujúcich položkách. Pozrite si naše REFERENCIE.

UPOZORNENIE: V cene webu NIE JE zarátaná cena za tému a ročné poplatky (viď nižšie). Ceny tém sa pohybujú od 30 do 70€.

Eshop

Eshop základná cena, konkrétnu cenu Vám navrhneme po konzultácii
800€

Vzhľadom k tomu, že na E-shop má každý prevádzkovateľ iné požiadavky, nie je možné vopred stanoviť výslednú cenu. V prípade záujmu o E-shop nás prosím kontaktujte, po konzultácií Vám navrhneme všetky vhodné pluginy a najvhodnejšiu tému, vysvetlíme Vám, ako systém funguje, čo je v základnej cene shopu (základné informácie nájdete aj  TU) a čo bude nutné dokúpiť a nainštalovať, aby systém spĺňal presne to, čo od neho očakávate.

Vieme Vám vytvoriť E-shop na virtuálne produkty (napr. hudba, filmy,) i na predaj množstva produktov z rôznych kategórií. Shop Vám prepojíme s platobnými bránami i porovnávačmi…

UPOZORNENIE: V cene webu NIE JE zarátaná cena za tému a ročné poplatky (viď nižšie). Ceny tém sa pohybujú od 30 do 70€.

Ročné poplatky

 • registrácia domény/ doména ročný poplatok – 14 €
 • webhosting – 30 € (v cene je 1 GB priestor na serveroch spoločnosti Websupport. V prípade potreby je možné priestor navýšiť až na 50 GB – pre bežný web so správne nastavenými mailovými kontami stačí základný, 1GB balík, pri E-shopoch je nutné siahnuť aspoň po balíku s objemom 3GB)

 • správa webu BASIC – 50 € – v prípade vytvorenia webu s CMS WordPress POVINNÝ POPLATOK – v cene sú aktualizácie CMS, témy a modulov + pomoc pri inštalácii mailov, riešenie problémov so serverom, obnova webu zo zálohy v prípade, ak bol web hacknutý a klient nám to oznámi okamžite – t.j., vieme web obnoviť z obdobia posledných 14 dní.

 • správa webu PLUS – 100 € –  v cene sú všetky služby z balíka BASIC + ručne vykonaná záloha súborov aj DB 1x mesačne vždy v prvom týždni v mesiaci, uložená na externom disku – v takomto prípade budeme vedieť vrátiť zálohu aj ak sa klient neozve po napadnutí webu v termíne 14 dní od napadnutia.

   

   

 • prechod zo štartovacieho webu na iné varianty – prechod na Jednoduchý web 150€ bez DPH, prechod na web Štandard 300€

   

   

  Ďalšie poplatky

  • Hodinová sadzba pri prácach na webstránkach po odovzdaní diela je 20€ (dopĺňanie materiálov, vytváranie nových položiek, úpravy grafiky, vytvorenie formulárov na mieru, dopĺňanie sortimentu do E-shopu, vytváranie bannerov…). Cena sa fakturuje po vykonaní objednaných prác.
  • Nákup a inštalácia pluginov, ktoré nie sú súčasťou systému, ale potrebujete ich pre zabezpečenie špecifickej funkčnosti Vášho webu/shopu – napr. modul na rezervácie, platobné brány, prepojenie s Heurekou…. – Vopred Vám pošleme cenovú ponuku, kde bude uvedená cena za samotný plugin + cena za práce na inštalácii a nastavení modulu. Modul kupujeme a inštalujeme až po úhrade faktúry.
  • Vytvorenie ďalších jazykových verzií – 100€/jazyková verzia v rozsahu 7 položiek v hlavnom menu, prípadne 5 položiek v hlavnom menu a 2 položky submenu. Preklady do položiek je potrebné dodať. V prípade, ak preklady nemáte k dispozícií, obsah webu Vám vieme preložiť do angličtiny, pričom cenu prekladov Vám určíme po konzultácii.
  • Reklamné kampane Google AdWords a Etarget – pre vyžiadanie cenovej ponuky na vytvorenie a správu reklamnej kampane kontaktujte p. Malinovú telefonicky +421 948 779 177, alebo mailom malinova@allweb.sk. Viac info o cenách a postupoch TU.

  • Inštalácia a nastavenia pluginov potrebných na zosúladenie webu s predpismi EU GDPR – ošetrenie Ochrany osobných údajov + súbory Cookies – cena 40€ – za obsahovú časť je zodpovedný každý vlastník webu. My Vám nainštalujeme a nastavíme všetko potrebné, Vy si dodáte text do položky OOU.
  • Inštalácia a nastavenie zabezpečenia webu – SSL certifikát – cena inštalácie a nastavenia závisí od toho, či sa jedná o úplne nový web, alebo o web funkčný.

   • V prípade nového webu je poplatok za inštaláciu a nastavenie 20€. 
   • V prípade jestvujúceho webu je cena 90 € – je nutné nielen nainštalovať certifikát a nastaviť všetko tak, aby prebehlo zabezečenie tak, ako má, ale tiež zabezpečiť, aby web nestratil pozície na Google ( web s https:// je pre google úplne nová url), T.J. vytvoriť nanovo konto na Google a opakovane web indexovať.

   Ceny samotných certifikátov sú nasledovné:

   • Let’s EncryptFree – je vhodný pre Blogy, osobné & firemné stránky, drobný e-commerce
   • Obyčajný SSL certifikát -cena 35,00 € / ROK (pri kúpe na 2 roky) vhodný pre Firemné stránky, e-commerce, zabehnuté portály
   • Wildcard SSL certifikát – cena 82,00 € / ROK (pri kúpe na 2 roky) vhodný pre Portály s viacerými subdoménami
   • EV SSL certifikát – cena 190,00 € / ROK (pri kúpe na 2 roky) – Bankový sektor, veľké e-commerce

   Viac informácií o jednotlivých certifikátoch nájdete na www.websupport.sk/ssl-certifikaty