,

Nosné konštrukcie

Kompletné riešenia v oblasti oceľových konštrukcií, opláštenia hál a bytových domov, spracovanie projektovej a výrobnej dokumentácie.

Viac sa dozviete TU.

,

Sendvičové panely

Umožňujú opláštenie striech i stien bez toho, aby dochádzalo k tepelným mostom. Výhodou je rýchla a efektívna montáž. Uplatňenie nájdu pri opláštení výrobných, skladových, manipulačných halách, obchodných centrách, nemocniciach…

,

QBiss One

posúva architektonický minimalizmus na vyššiu úroveň; opticky hladký povrch a unikátny zaoblený roh elementov umožňuje maximálnu slobodu vyjadrovania a ponúka dizajn takmer neobmedzených možností.

,

Hliníkové fasády a sklo

Sú skvelým riešením pre výstavbu ľahkých obvodových plášťov. Podľa Vašich predstáv zrealizujeme aj tie najsmelšie nápady.

,

Níkupné centrá

Ponúkame komplexné riešenia nákupných centier, podľa tých najsmelších požiadaviek Našich klientov.

,

Oceľové nadstavby

Z oceľových profilov Vám vytvoríme najrôznejšie kombinácie a prispôsobíme sa Vašim požiadavkám. Oceľ je dokonalou kostrou vášho budúceho objektu.

Predstavenie spoločnosti

Naša spoločnosť je činná v rôznych segmentoch stavebníctva. Hlavným programom našej spoločnosti je výroba, dodávka a montáž. Ponúkame kompletné riešenia v oblasti oceľových konštrukcií, opláštenia hál a bytových domov, spracovanie projektovej a výrobnej dokumentácie. Našu činnosť sme rozšírili aj o projektovanie.

Ponúkame Vám zázemie stabilnej spoločnosti s dlhoročnými skúsenosťami s množstvom realizácií po celom území Slovenskej republiky.

V prípade záujmu o naše služby, alebo akýchkoľvek otázok, nás kontaktujte.

Výber z referencií

V každom projekte sme spoľahlivý partner. Záleží nám na maximálnej kvalite materiálov i vykonanej práce. Sme zástancovia krátkych dodacích termínov a priaznivých cien. Zabezpečujeme komplexné služby od projektu po montáž. Máme za sebou množstvo úspešne zrealizovaných projektov, z ktorých vyberáme:

Projekt 1

Projekt 2

Projekt 3

Spoľahlivé riešenia budov

Ponúkame realizáciu na kľúč. Realizujeme výrobné haly a iné priemyselné budovy akými sú napr. sklady, kancelárske budovy, parkovacie domy, športové haly, budovy pre obchod a služby. Ponúkame rôzne systémy opláštenia objektov ako aj moderné riešenia fasádnych systémov, ako napr. hliníkové kazetové fasády, presklené fasády.