Tvorba web stránok

V dnešnej dobe je kvalitná firemná webová stránka základom úspešného marketingu. Správne vytvorený web nielen informuje o najnovšom dianí vo Vašej firme.
Správne vytvorený web Vám získava potencionálnych zákazníkov, či obchodných partnerov, predáva a zarába.


Len takýto web je pre Vás prínosom a pre nás skvelou referenciou.
Pri každom projekte kladieme dôraz na individuálny prístup ku klientovi. Nadčasový, elegantný a príťažlivý vzhľad, čistá grafika, prehľadosť webu, jednoduchá navigácia a administrácia, bezproblémová funkčnosť, bezpečnosť a dostupný servis je to, čo Vám v rámci našich služieb ponúkame.

Tvorba web stránok prebieha 

  • v prostredí redakčného systému WORDPRESS, ktorý umožňuje našim zákazníkom pohodlnú a jednoduchú správu a aktualizáciu obsahu webových stránok a možnosť hocikedy zmeniť dizajn webu bez náročného programovania.
  • alebo v  jednom z najsilnejších Open Source Software Joomla - kde Vám ponúkame možnosť vybrať si z množstva už hotovách šablón, alebo vytvorenie individuálneho dizajnu
  • v prostredí redakčného systému EPOS CMS - jednoduché webové stránky i rozsiahlejšie firemné prezentácie, tvorené s heslom „Krása nevylučuje funkčnosť.“

Vzhľadom k tomu, že pracujeme s viacerými redakčnými systémami, vieme sa vždy klienovi prispôsobiť, vyjsť mu v ústrety i odporučiť vhodnú alternatívu. Vždy sa snažíme nájsť najvhodnejšie riešenie Vašich požiadaviek.

Pokiaľ máte záujem o webovú prezentáciu, či už firemnú, alebo osobnú, alebo chcete prostredníctvom webu spropagovať akciu, ktorú chystáte, neváhajte a kontaktujte nás. Radi Vám odporučíme najvhodnejší typ prezentácie.

Naše referencie Naše kontakty