SEO optimalizácia webstránok

Mať web stránku, či e-shop bez návštevníkov, je ako mať dobrý obchod niekde na samote, len s poľnou cestičkou. Príde k Vám len ten, kto Vás pozná. Nie ste na internete jediní, kto ponúka produkty alebo služby! Musíte vyhľadávače presvedčiť, že práve Vy a Váš web patríte do TOP 10 výsledkov .


SEO (optimalizácia pre vyhľadávače) je efektívna cesta k vašim stránkam pre všetkých, ktorí hľadajú práve to, čo ponúkate. Vďaka SEO sa odkaz na Váš web objaví na prvej strane vo výsledkoch vyhľadávania na Google a ďalších vyhľadávačoch. Bude tam vždy, keď hľadajúci zadá názov Vašej služby, či produktu.

Kvalitná optimalizácia webu nie je jednorázová záležitosť. Je to dlhodobý proces, dôsledná a mravčia práca !

Pri SEO optimalizácií stránok využívame overené postupy a nástroje. Dodržiavame odporúčania a pokyny samotných vyhľadávačov. Dôrazne sa dištancujeme od rôznych pochybných techník na veľmi rýchle umiestnenie stránky na prvé pozície ( tzv. skryté texty, automatizované odkazy, duplicitný obsah, hromadné spätné odkazy.... ).
Zameriavame sa hlavne na SEO optimalizáciu pre slovenské a české vyhľadávače.

Samotná práca na optimalizovanom webe zahŕňa:

  • Zhodnotenie Vašej konkurencie
  • Analýzu a výber vhodných kľúčových slov - keywords
  • Návrh a registrácia vhodnej domény
  • Vytvorenie správnej štruktúry web stránky
  • Vytvorenie kvalitného obsahu ( tvoríme relevantný a hodnotný obsah určený v prvom rade pre návštevníka webu, nie pre roboty-vyhľadávače )
  • Relevantné metaúdaje priradené ku každému článku
  • Budovanie siete kvalitných spätných odkazov ( zaradenie stránok do vybraných katalógov, zoznamov a vyhľadávačov,  písanie PR článkov... )
  • V rámci trvalej seo optimalizácie zabezpečujeme aj kontextovú reklamu Google AdWords a Etarget

 V prípade záujmu o cenovú ponuku, alebo o podrobnejšie informácie neváhajte a kontaktujte nás. Pre vstup do položky kontakty kliknite TU.

Sme právom hrdí na svoju prácu a dávame Vám do pozornosti odkazy na webstránky spoločností, ktoré využili naše služby. Ich stránky sa dlhodobo držia na prvých miestach v slovenských vyhľadávačoch:

Náhľad webu: Náhľad umiestnenia na Google.sk: Popis projektu:

www.garnize-eshop.sk

webshop zameraný na predaj garniží a doplnkového sortimentu- prvý zo štvorice shopov pripravovaných pre spoločnosť 1st Unispo, s.r.o.

Stránka sa dlhodobo drží na prvej pozícii na kľ. slová : garniže, kovové garniže, farbené garniže, drevené garniže a mnoho ďalších.

     

www.masaze-nitra.sk

Webová stránka pre masážny salón p. Tótha v Nitre na Chrenovej.

Web je optimalizvaný na slovné spojenie "masáže Nitra a masáž Nitra". Na obe frázy je stránka na prvej pozícií pod sponzorovanými odkazmi. Web prešiell v nedávnej dobe aktualizáciou, dostal nový vzhľad i nový cms systém.

     

www.autobateriezilina.sk

redesign a SEO opimalizácia shopu pre nášho klienta. Prioritou bolo podporiť najmä regionálny záujem  a informovanosť o spoločnosti, vzhľadom k tomu, pre klienta je prvoradý predaj v kamennej prevádzke v Žiline. Na slovné spojenie "autobatérie Žilina" je web na prvých pozíciách, ale na prvej strane je i na samotný pojem autobatérie.

 

     

www.brusivo-rozmaring.sk

Web stránka pre spoločnosť Rozmaring, s.r.o., zaoberajúcu sa veľko a maloobchodom s brúsnymi materiálmi.

Web je optimalizovaný na kľúčové sloo "brusivo", na prvých pozíciách asa okrem neho umiestňuje aj na mnoho ďalších, najmä na konkrétne značky brúsnych materiálov.

V našom portfoliu nájdete viac, ako 500 projektov, nie je možné zverejniť ich tu všetky. Niekoľko ďalších ukážok z našich prác si môžete pozrieť v položke Referencie.