Online PR

Online PR a podpora komunikácie je dnes neoddeliteľnou súčasťou marketingových stratégií.

Je dôležité mať pod kontrolou informácie, ktoré sú o Vás v rámci virtuálneho sveta dostupné miliónom užívateľov internetu.

Čo sa o vás môžu dozvedieť potencionálni zákazníci, ak si začnú vyhľadávať vašu firmu? Nájdu vôbec nejakú informáciu ? 

Ak chcete mať istotu, že nájdu relevantné a pozitívne informácie v dostatočnom počte, obráťte sa na nás. Prostredníctvom nástrojov PR vám zabezpečíme podporu pri budovaní značky, obchodného mena, alebo podporu priameho predaja.

Pomôžeme Vám pri vytváraní a upevňovaní vzťahov  s online verejnosťou. Najúčinnejšími prostriedkami, ktoré k tomu využívame, patrí :

  • publikovanie obsahu vo forme PR článkov, aktualít, oznamov
  • písanie príspevkov do blogov,
  • zverejňovanie návodov na použite, odporúčaní, recenzií a iných praktických informácií,
  • publikovanie multimediálneho obsahu, videí, fotografií...

Pravidelným publikovaním aktuálneho, pútavého a informačne bohatého obsahu máte možnosť nielen udržať si okruh stálych zákazníkov, ale hlavne osloviť a zaujať nových.

Okrem faktu, že Vaši zákazníci, návštevníci a internetová verejnosť bude vždy informovaná o tom, čo je u vás nové, bude online PR výrazným prínosom aj pre Vaše SEO aktivity a v konečnom dôsledku aj pre Vaše zisky.

Pre viac informácií kontaktujte p. Burianovú na tel. 0948 197 179, alebo píšte na mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. .

Všetky kontakty nájdete TU.